دستگاه حضور وغیاب
سیستم پارکینگ

سیستم پارکینگ

 

در پاركينگ هايي كه تعداد زيادي خودرو هرروز به آنها رفت و آمد مي كنند، يا از نظر امنيت داراي ملاحظاتي هستند؛ سيستم هاي قديمي كنترل ورود و خروج كارايي مناسبي ندارند.

در سيستم هاي ثبت دستي ورود و خروج، امكان اشتباه اپراتور در ثبت اطلاعات و همچنين امكان تباني اپراتور با رانندگان متخلف وجود دارد؛ به همين دليل كنترل دسترسي به پاركينگ به خوبي انجام نمي شود. ضمن اينكه در صورت بروز مشكل، امكان گزارش گيري قابل اطمينان از ترددهاي انجام شده وجود ندارند. با مکانیزه کردن سیستم پارکینگ می توان مشکلات پارکینگ ها را بر طرف نمود.

در پارکینگ هایی که از سیستم پارکینگ کارتی بهره میگیرند ، توسط اپراتور به هر خودرو یک کارت هوشمند اختصاص داده می شود و کلیه محاسبات ریالی به صورت خودکار محاسبه می گردد.

همچنین امکان نظارت تصویری و کنترل ورود و خروج خودرو در این سیستم امکان پذیر می باشد؛ که امنیت پارکینگ را تا حدود بسیار زیادی افزایش خواهد داد.

در پارکینگ های اختصاصی و اداری می توان با به کارگیری ریدر برد بلند و حذف اپراتورکه خود باعث کاهش نیروی انسانی می گردد؛ خودرو نياز به توقف در درب ورودي پاركينگ براي شناسايي شدن را ندارند. ضمن اينكه راننده نيز نيازي به پياده شدن يا بيرون آوردن دست خود از شيشه را نخواهد داشت. همچنین میتوان علاوه بر تردد خودرو تردد افراد را به صورت لحظه ای و هم زمان در اختیار مدیران قرار داد.

برای پارکینگ های سازمانی که امنیت بالای پارکینگ برای مدیران بسیار حائز اهمیت می باشد می توان از سیستم هوشمند پلاک خوان استفاده نمود.

 

مشخصات سیستم مدیریت پارکینگ پیشگامان:

• امکان استفاده از سیستم هوشمند پلاک خوان

• امکان مدیریت همزمان چندین راهبند ورودی و خروجی

• امکان ارسال بلوتوث (Bluetooth) تبلیغاتی جهت تبلیغ پارکینگ ویا ظرفیت خالی پارکینگ

• امکان ارسال پیام کوتاه (SMS) به پارکینگ و دریافت اطلاعات پارکینگ اعم از ظرفیت خالی ،مبلغ ورودی و ...

• گزارشگیری از تمام عملیات های ثبت شده در سیستم به صورت لحظه ای

• 1 سال گارانتی و پیشتیبانی رایگان

• و....